Pompierii, echipajele medicale și autoritățile au intervenit sâmbătă în zona Podului Decebal, după ce a fost semnalată prezența unei persoane înecate în albia râului Someș. Cazul urmează să fie anchetat pentru stabilirea identității victimei și a circumstanțelor producerii tragediei.Mobilizare de ur…

Citește articolul complet pe Gazeta de Nord-Vest →