Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Scandal la Spitalul Județean din Oradea. Rudele unui pacient mort, duse la Poliție după ce au amenințat personalul medical
Notele editorului
Un scandal de amploare a avut loc sâmbătă dimineață la Secția ATI a Spitalului Județean din Oradea, unde rudele unui pacient decedat în cursul nopții au amenințat personalul medical. Patru persoane au fost conduse la sediul Poliției Municipiului Oradea,
Citește și aceste articole
Jurnalul Național
Tragedie evitată în ultimul moment în Timiș: Un bărbat și-a amenințat tatăl și copiii cu un cuțit
15 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

