La doar zece zile după ce a fost reconfirmată în funcția de președinte al Organizației Femeilor Social Democrate (OFSD) Argeș, deputatul PSD de Argeș Simona Bucura-Oprescu a primit un nou vot de încredere, de această dată la nivel național, obținând un nou mandat la conducerea OFSD. După anunțarea rezultatului, Simona Bucura-Oprescu a transmis, într-o postare […]

The post Simona Bucura-Oprescu a primit un nou mandat la conducerea OFSD appeared first on Criterii.ro.

Citește articolul complet pe Criterii Nationale →