Trei fotografii au fost suficiente pentru a aprinde, sâmbătă după-amiază, rețelele sociale și grupurile de WhatsApp din Târgu-Neamț. Imaginile au început să circule în jurul orei 13.30, însoțite de mesaje alarmate, unul dintre ele rezumând perfect starea de spirit a celor care le-au văzut: „Atenție!!! Materiale cancerigene pe străzile din Târgu-Neamț, oraș turistic european!” Dincolo…
AZBEST lângă Școala 2, Spitalul Orășenesc și Piața Centrală din Târgu-Neamț! Cine a abandonat plăcile cancerigene pe domeniul public?
Notele editorului
Trei fotografii au fost suficiente pentru a aprinde, sâmbătă după-amiază, rețelele sociale și grupurile de WhatsApp din Târgu-Neamț. Imaginile au început să circule în jurul orei 13.30, însoțite de mesaje alarmate, unul dintre ele rezumând perfect starea de spirit a celor care le-au văzut: „Atenție!!! Materiale cancerigene pe străzile din Târgu-Neamț, oraș turistic european!” Dincolo…
Citește și aceste articole
Obiectiv Argesean
URȘII terorizează Argeșul! O altă turistă MUȘCATĂ lângă Vidraru și momente de PANICĂ într-o localitate!
17 iunie 2026
Gazeta Munteniei
Mandrie locala la Targoviste: Modernizarea infrastructurii stradale cucereste comunitatea online
12 iunie 2026
Obiectiv Argesean
ALERTĂ! Un URS a ajuns pe străzile din Pitești! Panică în miez de noapte!
18 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

