Poliţiştii bihoreni au deschis un dosar penal după ce rudele unui pacient care a murit la Spitalul Judeţean din Oradea au făcut scandal în spital. Patru persoane implicate în altercaţie, dintre care o femeie care a ameninţat un medic, au fost duse la secţia de poliţie, pentru audieri, trei dintre ele fiind amendate.

Citește articolul complet pe News.ro →