Poliţiştii bihoreni au deschis un dosar penal după ce rudele unui pacient care a murit la Spitalul Judeţean din Oradea au făcut scandal în spital. Patru persoane implicate în altercaţie, dintre care o femeie care a ameninţat un medic, au fost duse la secţia de poliţie, pentru audieri, trei dintre ele fiind amendate.
Bihor: Anchetă a Poliţiei, după ce rudele unui pacient care a murit la Spitalul Judeţean din Oradea au făcut scandal în spital
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Poliţiştii bihoreni au deschis un dosar penal după ce rudele unui pacient care a murit la Spitalul Judeţean din Oradea au făcut scandal în spital. Patru persoane implicate în altercaţie, dintre care o femeie care a ameninţat un medic, au fost duse la secţia de poliţie, pentru audieri, trei dintre ele fiind amendate.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

