Într-o perioadă în care fanii dinamoviști așteaptă transferurile de top, care să ducă echipa în lupta la titlu în noul sezon, președintele Andrei Nicolescu pregătește în taină o lovitură de marketing. Dinamo 1948 SA a înregistrat la OSIM marca DINAMOVISTA – ÎNGHEȚATĂ DE MECI, sortiment bazat pe bază de lapte, decizie prin care clubul încearcă […]
The post Nu e banc: apare DINAMOVISTA, înghețata pe bază de lapte! Președintele Nicolescu e mândru de lovitura de marketing appeared first on Prosport.

