La Spitalul Județean Timișoara se pregătesc noi investiții pentru îmbunătățirea condițiilor oferite pacienților. Conducerea Consiliului Județean Timiș anunță reabilitarea toaletelor din clădirea veche, modernizarea casei scărilor și înlocuirea lifturilor. Primele lucrări vizează toate grupurile sanitare din clădirea veche a spitalului, de la parter până la ultimul etaj. Potrivit președintelui Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, investiția […]

The post Noi investiții la Spitalul Județean Timișoara: se pregătesc reabilitarea toaletelor, a casei scărilor și modernizarea lifturilor appear

Citește articolul complet pe Ziua de Vest →