Acum 20 de ani, pe vremea asta, în iunie 2006, românii încă erau pe panta ascendentă a drumului spre bunăstarea perioadei care a dus (deși nu a contat asta), la integrarea europeană din 2007. Mașinile din trafic se „modernizau”, mai ales grație celor care „aduceau de dincolo”, industria creditelor bubuia, de aproape aveai impresia că […]
The post Acum 20 de ani, în iunie 2006 appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

