Primăria Sectorului 1 a activat măsurile de sprijin pentru cetăţeni în contextul temperaturilor foarte ridicate anunţate pentru perioada următoare, conform campaniei and #8222;Sectorul 1 în siguranţă pe timp de caniculă and #8221;. Cetăţenii afectaţi de caniculă pot beneficia de apă potabilă, spaţii răcoroase şi asistenţă medicală de bază.

Citește articolul complet pe Bursa →