Vineri, 26 iunie 2026, 쎮n jurul orei 09.30, Poli좛ia Municipiului Alba Iulia a fost sesizat쒃, prin SNUAU 112, cu privire la faptul c쒃, pe strada G쒃rii din localitatea Vin좛u de Jos, a avut loc un eveniment rutier. Poli좛i좙tii rutieri s-au deplasat la fa좛a locului 좙i au constatat faptul c쒃 un b쒃rbat, 쎮n v쎢rst쒃 de 70 […]
The post O biciclistă de 53 de ani din Vințu de Jos a ajuns la spital, după ce a fost acroșată de un autoturism, pe strada Gării first appeared on sebesinfo.ro | stiri sebes | ziar sebes.

