Mazilirea liberalilor despre care partidul spune că au uneltit împotriva PNL a atras după sine şi înlocuirea lor de la şefia filialelor judeţene. Una dintre acestea este şi cea de la Argeş. În prima ședință de filială după decapitarea lui Gorghiu, liberalii s-au adunat într-un pod, așa cum arată imaginile publicate pe Facebook. Din poze, […]

Citește articolul complet pe Gândul →