Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihor Stiri →Scandal la Spitalul Județean din Oradea. Patru persoane din Diosig, conduse la Poliție după ce au tulburat activitatea din ATI
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Patru persoane din comuna Diosig au fost conduse la sediul Poliției Municipiului Oradea după ce au provocat un scandal în Secția ATI a Spitalului Clinic Județean de Urgență Bihor. Una…
Citește și aceste articole
Observatorulph
Percheziții în Ploiești în urma unui scandal care a avut loc într-un restaurant din oraș
24 iunie 2026
Știri Pe Surse
4 persoane reţinute după ce au furat hârtie igienică și țigări în valoare de 17.000 de lei
17 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

