Eugen Tomac a respins ideea potrivit căreia președintele Nicușor Dan ar fi avut vreun rol în planul de dărâmare a Guvernului condus de Ilie Bolojan. În cadrul emisiunii „În fața ta” de la Digi24, Tomac a susținut că șeful statului a avut, dimpotrivă, un rol de echilibru în momentele de tensiune din coaliție.
A făcut Nicușor Dan parte din planul de dărâmare a Guvernului Bolojan? Răspunsul lui Eugen Tomac
Notele editorului
Eugen Tomac a respins ideea potrivit căreia președintele Nicușor Dan ar fi avut vreun rol în planul de dărâmare a Guvernului condus de Ilie Bolojan. În cadrul emisiunii „În fața ta” de la Digi24, Tomac a susținut că șeful statului a avut, dimpotrivă, un rol de echilibru în momentele de tensiune din coaliție.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

