Sistemul electronic de monitorizare și un apel la 112 au trimis în arest doi bărbați violenți din județul Neamț ieri. Dispozitivele speciale și vigilența victimelor au permis prinderea rapidă a agresorilor care au ignorat deciziile judecătorești. Brățara electronică l-a dat de gol pe un agresor din Roman Sistemul informatic de monitorizare electronică a semnalat o […]
Articolul Sistemul electronic de monitorizare și un apel la 112 au trimis în arest doi bărbați violenți din județul Neamț apare prima dată în Monitorul de Neamț.

