Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu autoturismul într-un autobuz. Acesta a recunoscut că incidentul a avut loc din vina sa. „Eu am fost de vină pentru că nu am acordat prioritate unui autobuz, efectiv nu […]
Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, își recunoaște vina, în urma accidentului în care a fost implicat: „Nu am acordat prioritate”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu autoturismul într-un autobuz. Acesta a recunoscut că incidentul a avut loc din vina sa. „Eu am fost de vină pentru că nu am acordat prioritate unui autobuz, efectiv nu […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

