Elevii Școlii Gimnaziale „Andrei Șaguna” din Toplița au descoperit Grecia prin intermediul programului Erasmus+. Această experiență le-a oferit ocazia să învețe despre cultura și istoria Greciei, să se întâlnească cu elevi și profesori greci și să descopere frumusețea naturii grecești. Elevii au participat la activități culturale, istorice și sportive, care le-au permis să se apropie și să înțeleagă mai bine diferențele culturale.
<p>The post Elevii din Toplița descoperă Grecia first appeared on Radio Hit FM.</p>

