Municipiul Miercurea-Ciuc atrage 22,5 milioane lei pentru modernizarea Aleii Pictor Nagy István, reabilitarea podului peste râul Olt și construirea unui trotuar și a unei piste pentru biciclete pe strada Câmpul Mare. Investițiile vor contribui la îmbunătățirea infrastructurii și a condițiilor de viață pentru locuitori.

<p>The post Miercurea-Ciuc atrage 22,5 milioane lei prin Programul Anghel Saligny first appeared on Radio Hit FM.</p>

Citește articolul complet pe Radio Hit Fm Alba →