Cu temperaturi încă acceptabile, atenuate de briza răcoroasă a mării, litoralul este, in acest weekend, destinatia preferată a românilor.  Hotelierii spun că rezervările au explodat în ultimele zile și, pana la finalul lunii, se așteaptă la grad maxim de ocupare. Plajele de pe litoral sunt pline de turiști care au fugit de canicula din țară. […]

Citește articolul complet pe Europafm →