Oracle a început un nou val de concedieri la centrul său din Bucureşti, unde 526 de angajaţi îşi vor pierde locurile de muncă în cadrul unui program de restructurare la nivel global. Potrivit informaţiilor apărute în presa centrală, angajaţii au fost informaţi prin e-mail că posturile lor vor fi desfiinţate. Nu este prima măsură de […]

Articolul Oracle disponibilizează 526 de angajaţi din România în cadrul unei restructurări globale apare prima dată în Monitorul de Galati.

Citește articolul complet pe Monitorul de Galati →