Patru persoane din Diosig au fost duse sâmbătă dimineață la Poliție, după un scandal provocat la Secția ATI a Spitalului Județean din Oradea, unde o rudă a acestora murise în cursul nopții. Una dintre ele, o femeie de 52 de ani, este cercetată penal pentru că ar fi amenințat medicul care a sunat la 112.
VIDEO – Scandal la Spitalul Județean din Oradea: Mai multe persoane au fost duse la Poliție după ce au amenințat și speriat personalul medical
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Patru persoane din Diosig au fost duse sâmbătă dimineață la Poliție, după un scandal provocat la Secția ATI a Spitalului Județean din Oradea, unde o rudă a acestora murise în cursul nopții. Una dintre ele, o femeie de 52 de ani, este cercetată penal pentru că ar fi amenințat medicul care a sunat la 112.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

