Germania are două mari probleme zilele acestea, aflându-se sub un val crunt de caniculă, dar și unul ar contestatarilor naționalei, după înfrângerea cu Ecuador.
Un meci asupra căruia planează chiar și acuzația că nemții, cu sacii în căruța calificării în faza următoare, au lăsat-o mai moale, lăsându-se dominați copios de sud-americani, a căror singură speranță era victoria. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →