Conferința Națională a Organizației Femeilor Social Democrate a început, sâmbătă, la Palatul Parlamentului. În cadrul Conferinței, Simona Bucura Oprescu va fi reconfirmată la șefia femeilor social-democrate. La eveniment participă secretarul general al PSD, Claudiu Manda, primarul Craiovei, Lia Olguța Vasilescu, europarlamentarul Victor Negrescu și fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan.
VIDEO Conferința Națională a Organizației Femeilor Social Democrate a început la Palatul Parlamentului
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Conferința Națională a Organizației Femeilor Social Democrate a început, sâmbătă, la Palatul Parlamentului. În cadrul Conferinței, Simona Bucura Oprescu va fi reconfirmată la șefia femeilor social-democrate. La eveniment participă secretarul general al PSD, Claudiu Manda, primarul Craiovei, Lia Olguța Vasilescu, europarlamentarul Victor Negrescu și fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan.
Citește și aceste articole
Ecopolitic
Atenție! Încă două portaluri neautorizate de către CNAIR pentru vânzarea rovinietei!
19 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

