FCSB a oficializat încă o mutare în această vară. Fundașul dreapta Valentin Crețu și-a prelungit contractul pe încă 6 luni cu gruparea roș-albastră. „Am semnat, am prelungit, am acceptat toate condiţiile lor. Am avut şi eu ceva mai bun, dar am acceptat condiţiile lor, am acceptat un salariu mai mic. Am semnat contractul în același …

The post Contract semnat la FCSB: „Am avut oferte mai bune” appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →