Un bărbat în vârstă de 35 de ani, cetățean român cu domiciliul în Germania, urmărit internațional pentru infracțiuni din sfera traficului de droguri, a fost depistat și reținut de polițiștii din Bistrița-Năsăud, în urma unei acțiuni desfășurate împreună cu autoritățile germane. Potrivit Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud, intervenția a avut loc în data de 26 […]

Citește articolul complet pe Observator BN →