Ăsta este modul în care toți ticăloșii români deplâng atacul asupra Moscovei. O fac aparent interesați de binele ucrainenilor. Dacă-i întrebi prin comentarii despre ucraineni îți spun că ei nu „țin” cu niciunii, că e „război între frați” și că „să-i lăsăm să se omoare între ei”, dar oricum „Zelensky e un dictator prost/actoraș prost/drogat prost care își omoară poporul cu atacurile asupra rusiei”.

Citește articolul complet pe Republica →