Aradul a înregistrat vineri cea mai ridicată temperatură din România, mercurul din termometre urcând până la 35,8 grade Celsius la umbră, potrivit informațiilor publicate de…
The post Aradul, cel mai fierbinte loc din România. Vestea bună: de miercuri, temperaturile încep să scadă appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.

