Pe ordinea de zi a ședinței ordinare de săptămâna viitoare este și organigrama Direcției de Infrastructură și Servicii (DIS) a Primăriei Bistrița. Aceasta va avea cu 100 de angajați mai puțini, deși se propune înființarea unor compartimente noi. În martie, Instituția Prefectului județului Bistrița-Năsăud i-a comunicat Primăriei Bistrița numărul maxim de posturi pe care le […]
Articolul Direcția de Infrastructură și Servicii va avea cu 100 de angajați mai puțini, dar și compartimente noi apare prima dată în Stiri Bistrita – Ziare Bistrita – Gazeta de Bistrita -Stiri online.

