Când ne este sete, cea mai bună băutură este apa – acest lucru este incontestabil și toți experții în sănătate sunt de acord cu asta. Apa este cea mai sănătoasă alegere, dacă este de bună calitate și potrivită pentru băut. Conform Autorității Europene pentru Siguranța Alimentară, este recomandabil să bem 2 până la 2,5 litri […]

Articolul Cum ne potolim setea pe caniculă: cele mai răcoritoare băuturi, după apă apare prima dată în Radio Romania Cluj.

Citește articolul complet pe Radio Cluj →