Ionuț Lupescu a pus tunurile pe conducerea lui Dinamo după ce acționarii din „Groapă” nu ar fi investit suficient de mulți bani pentru ca echipa să lupte cu șanse reale la câștigarea campionatului. „Kaiserul” nu a urmărit cine a plecat și cine a venit la echipă în această vară, însă este de părere că oficialii […]
The post Ionuț Lupescu nu s-a mai abținut și a atacat conducerea lui Dinamo: „Se mulțumesc cu puțin!” appeared first on Prosport.

