Două parcări ale Primăriei Capitalei complet funcționale, care împreună au peste 1.700 de locuri, zac abandonate de ani buni. De-a lungul timpului au fost vandalizate și au ajuns doar niște locuri insalubre. Primăria spune că de la 1 iulie vor putea fi folosite de nou. De această dată, contracost.

The post Două parcări imense din Capitală zac abandonate de ani de zile. Primăria le va da în folosință de la 1 iulie appeared first on tvrinfo.ro.

Citește articolul complet pe Tvrinfo →