Doi polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Giurgiu au fost recompensați pentru conduita lor exemplară, devenind un model de integritate și profesionalism în cadrul Poliției Române. Cu prilejul Zilei Drapelului Național al României, Alexandru și Robert, lucrători ai Serviciului Rutier Giurgiu, au primit diplome de apreciere din partea ministrului Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în […]
Polițiști giurgiuveni, recompensați de ministrul Afacerilor Interne pentru integritate și profesionalism
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Giurgiu au fost recompensați pentru conduita lor exemplară, devenind un model de integritate și profesionalism în cadrul Poliției Române. Cu prilejul Zilei Drapelului Național al României, Alexandru și Robert, lucrători ai Serviciului Rutier Giurgiu, au primit diplome de apreciere din partea ministrului Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în […]
Citește și aceste articole
Eveniment Valcean
FOTO Trei polițiști vâlceni, recompensați de ministrul Afacerilor Interne pentru integritate și profesionalism
26 iunie 2026
Gazeta de Nord-Vest
Polițist din Satu Mare, premiat de ministrul Afacerilor Interne pentru activitatea remarcabilă în combaterea contrabandei
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

