O ursoaică de aproximativ doi-trei ani a fost împușcată vineri în municipiul Brașov, după ce a pătruns în curtea Spitalului Sf. Constantin. Animalul fusese reperat în interiorul unui container de gunoi, iar autoritățile au decis eliminarea acestuia după ce metodele de alungare au eșuat. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →