Preşedintele PSD Buzău, Romeo Lungu, a transmis un mesaj public după votul din Parlament privind învestirea Guvernului condus de Adrian Veştea, în care a respins acuzaţiile referitoare la studiile sale şi a criticat declaraţiile unor reprezentanţi ai USR şi ale primarului municipiului Buzău, Constantin Toma.

Citește articolul complet pe Bursa →