„Am lucrat pentru el și au trecut două luni de zile de când nu am primit ce mi-a promis. Ba mai mult, m-a și amenințat, iar acum m-a blocat. Și nu sunt singurul în situația aceasta!”, a povestit Dani din Șieu Măgheruș, pentru Bistrițeanul.ro. Bărbatul susține că poliția i-ar „ține spatele” afaceristului…

The post Exploatare în muncă, la Șieu Măgheruș? Un bistrițean susține că un localnic angajează muncitori pe care nu îi mai plătește appeared first on Bistrițeanul.ro.

Citește articolul complet pe Bistrițeanul →