Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Făgăraș au probat activitatea infracțională a unui bărbat care se află, în prezent, în arestul preventiv al instituției după ce, la data de 24 iunie, în jurul orei 04:00 dimineața, ar fi pătruns într-un magazin de produse electronice din municipiul Făgăraș și ar fi sustras mai multe telefoane mobile. Tânărul […]
Articolul Plan de plecare în Italia ratat: A furat telefoane și și-a lăsat buletinul la fața locului (VIDEO) apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.

