Ministrul Apărării Naționale, Radu Miruță, a transmis vineri, de Ziua Drapelului Național, că românii ar trebui să fie mândri de Tricolor și să facă în fiecare zi ceva pentru a fi demni de el, scrie Agerpres. ‘Opriți-vă un minut. Lăsați deoparte agitația, disputele, diferențele de opinii și toate lucrurile care, în ultimele luni, au părut că […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →