Pompierii militari din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență Sibiu au marcat Ziua Drapelului Național într-un mod inedit. Aceștia au urcat cu Tricolorul pe vârful Parângul Mare, unul dintre cele mai înalte vârfuri din România, într-o acțiune desfășurată alături de echipa Invictus România. Imaginile publicate de ISU Sibiu îi surprind pe salvatori arborând drapelul României […]
The post Pompierii sibieni au urcat cu Tricolorul pe unul dintre cele mai înalte vârfuri din România, de Ziua Drapelului Național appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

