Narcis Petre Remetea, primarul orașului Tismana, a fost pus, astăzi, sub control judiciar pentru 60 de zile, în urma audierilor care au avut loc la sediul Parchetului de pe lângă Judecătoria Târgu-Jiu. „A fost o experiență, trebuie să trecem prin toate, suntem oameni puternici. Nu avem ce face”, a declarat acesta, după ce a fost […]
Articolul Primarul din Tismana, pus sub control judiciar după o noapte petrecută în arest: „A fost o experiență, trebuie să trecem prin toate!” apare prima dată în Ştiri locale de ultima ora, stiri video – Ştiri Gorjeanul.ro.

