Desculț în Iarbă revine la Cetatea din Târgu Mureș între 10 și 12 iulie

Festivalul Desculț în Iarbă a anunțat perioada de desfășurare a ediției din acest an. Potrivit organizatorilor, evenimentul va avea loc în perioada 10–12 iulie, la Cetatea din Târgu Mureș.

În mesajul publicat pe pagina oficială de Facebook, organizatorii promovează atmosfera specifică festivalului prin sloganul: „Baterii încărcate de oameni. Energia pe care n-ai cum să o trimiți pe chat se simte cel mai bine la firul ierbii. Tu, gașca și orașul tău.”

Citește articolul complet pe Punctul →