Comunicat de presă             U.A.T. municipiul Târgu – Jiu anunță finalizarea implementării proiectului ,,ÎNFIINȚAREA UNUI CENTRU DE COLECTARE PRIN APORT VOLUNTAR ÎN MUNICIPIUL TÂRGU JIU’’, finanțat prin Planul Național de Redresare și Reziliență, Componenta 3 – Managementul deșeurilor, INVESTIŢIA I1. Dezvoltarea, modernizarea și completarea sistemelor de management integrat al deșeurilor municipale la nivel de județ […]

Citește articolul complet pe Accent In Gorj →