Primarul orașului Tismana, Narcis Petre Remetea, a fost eliberat miercuri din arest, după ce a fost reținut pentru 24 de ore. El este cercetat pentru săvârșirea infracțiunilor de favorizarea făptuitorului și mărturie mincinoasă. Primarul a declarat că faptele pentru care este cercetat nu au legătură cu activitatea sa de primar și se consideră nevinovat: „Este […]

Citește articolul complet pe Impact in Gorj →