Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihoreanul →Schimbare la conducerea Liceului de Arte din Oradea: Directoarea Mihaela Bondor pleacă după 14 ani. Cine a preluat funcția
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Liceul de Arte din Oradea va avea, de la 1 iulie, un nou director. Profesoara de muzică Nicoleta Țâmpu va prelua conducerea unității de învățământ, după ce actuala directoare, Mihaela Geta Bondor, a decis să renunțe la funcție, după un mandat de 14 ani.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

