Echipa rusă de gimnastică ritmică a anunțat vineri decizia de a se retrage din competițiile internaționale programate în acest weekend în Romania, afirmând că a fost amenințată de autoritățile locale că nu-și va putea folosi imnul și drapelul, informează AFP, conform Agerpres. Sala Polivalentă BTarena din Cluj-Napoca – aflată în patrimoniul municipalității – găzduiește Cupa […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →