Informăm utilizatorii liniei 15 de autobuz că, ȋncepând de luni, 29 iunie 2026, ȋn traseul liniei se introduce o staţie pe b-dul Magheru, nr. 22, pe sensul de mers spre Piaţa Cetăţii şi o cursă, ȋn graficul de circulaţie pentru zilele lucrătoare cu vacanţă, cu plecare de la Piaţa Cetăţii la ora 15:30 (ȋntoarcere din Podgoria, la ora 15:55).

Citește articolul complet pe Bihoreanul →