La începutul acestui an, o crimă teribilă zguduia întreaga suflare. Un adolescent de 15 ani, din localitatea timișeană Cenei, era ucis cu sânge rece de doi dintre prietenii lui, cu complicitatea unui al treilea adolescent. Aceștia erau invidioși pe el din pricina lucrurilor pe care el le deținea și după care ei doar tânjeau.
Articolul Tatăl lui Mario Berinde, adolescentul de 15 ani ucis de prietenii lui, a fost eliberat condiționat. Ce planuri are bărbatul apare prima dată în Romania TV.

