Premieră în județul Alba: Parteneriat pentru organizarea punctelor de prim ajutor în farmaciile din județ, pe perioada caniculei La recomandarea președintelui Comitetului Județean pentru Situații de Urgență (CJSU) Alba, prefectul județului Alba, dl. Nicolae Albu, s-a încheiat în premieră la nivelul județului Alba un parteneriat între Direcția de Sănătate Publică Alba, Colegiul Farmaciștilor din România […]
Premieră în județul Alba: Parteneriat pentru organizarea punctelor de prim ajutor în farmaciil

