Va exista o selecție a societăților care își vor desfășura activitatea în cadrul Parcului Industrial de la Bălești. Se estimează că anul viitor vor ajunge la BăleștI primii investitori, după ce parcul industrial va fi amenajat și dotat cu toate utilitățile. Eftemie Popescu, directorul Parcului Industrial Gorj, a spus că își dorește ca firmele să […]

Citește articolul complet pe Accent In Gorj →