Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive au fost urmăriţi de poliţişti de la Secţia 4 din Bucureşti după ce au încercat să fugă de control. Unul dintre ei a fost prins doar după ce un poliţist a tras un foc de armă în aer, fără a exista persoane rănite sau pagube.
The post Doi tineri care aveau droguri asupra lor au fost urmăriți de polițiști după ce au fugit de control VIDEO appeared first on Cotidianul RO.

