Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihon →Arestat după o tâlhărie lângă bancomat. Un orădean a furat 900 de lei, pe care un bărbat tocmai i-a retras dintr-un ATM
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un tânăr de 20 de ani a fost arestat, joi, de un judecător de drepturi și libertăți din cadrul Judecătoriei Oradea, sub acuzația de tâlhărie, după ce a furat banii pe care un bărbat de 61 de ani tocmai i-a retras de la un bancomat.
Citește și aceste articole
Monitorul Expres Brasov
Bărbat arestat preventiv după o tâlhărie comisă într-un local din Brașov
16 iunie 2026
Radio Constanta (Constanta)
CONSTANȚA: Tânăr reținut pentru furt, conducere fără permis și tâlhărie
11 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

