Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →Foc de armă în București. Doi tineri care aveau droguri asupra lor au fost urmăriți de polițiști după ce au fugit de control
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive au fost urmăriţi de poliţişti de la Secţia 4 din Bucureşti după ce au încercat să fugă de control.
Citește și aceste articole
Observator News
Momentul în care doi dealeri fug de poliţişti şi aruncă drogurile sub o maşină. Imagini bodycam în Bucureşti
26 iunie 2026
Tvrinfo
Focuri de armă în Capitală pentru prinderea unor tineri care dețineau o pungă cu droguri
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

